Genealogie familie Theijs / Thijs / Thijse / Theijssen / Thijssen uit Kralingen, oorspronkelijk uit Werchter (B)

zie site over Werchter en Rotselaar.

Laatst bijgewerkt op 9 augustus 2011.

0. Gasparus Thijs, geb. ca. 1673; overleden Werchter, Vlaams-Brabant (B) 12.9.1731. [11]
Huwt Elisabetha van Bael, geb. 1672/1679.
Kinderen [11]:

  1. Joannes Thijs, ged. Werchter 18.11.1699.
  2. Petrus Thijs, ged. Werchter 24.1.1702.
  3. Maria Ludovica Thijs, ged. Werchter 4.2.1707.
  4. Joanna Thijs, ged. Werchter 23.1.1709.
  5. Henricus Thijs, ged. Werchter 24.4.1711. Zie I.
  6. Catharina Thijs, ged. Werchter 25.5.1715.
  7. Anthonius Thijs, ged. Werchter 14.9.1717.

I. Henricus Thijs / Theijs, faber lignarij (timmerman) [11], geb. Werchter, Vlaams-Brabant, Belgi� 24.4.1711, zoon van Gasparus Thijs en Elisabetha van Bael; overleden Werchter 27.3.1783. [9][10]
Huwt Maria Verbist / Verbiest, geb. Aarschot, Vlaams-Brabant, Belgi�, ca. 1708/1714; overleden Aarschot 23.1.1771 [10]. Huwelijk vermoedelijk in Aarschot.
Kinderen [9]:

  1. Elisabeth Thijs, ged. Werchter 1.5.1734; ovl. Werchter 5.11.1743. [11]
  2. Antonius Thijs, geb. Werchter 16.11.1735. Zie II-A.
  3. Maria Thijs, ged. Werchter 4.3.1738.
  4. Catharina Thijs, ged. Werchter nov. 1739; ovl. Werchter 19.10.1743. [11]
  5. Maria Anna Thijs, ged. Werchter 2.5.1742. Huwt Werchter 22.10.1768 Joannes Egerix, geb. Werchter 20.11.1731. Kinderen: zie [10] [11].
  6. Joannes Josephus Thijs, tweeling, ged. Werchter 17.6.1744.
  7. Elisabetha Thijs, tweeling, ged. Werchter 17.6.1744; doopgetuige in 1778 R'dam.
  8. Ludovicus Thijs, ged. Werchter 5.8.1746; ovl. Werchter 28.10.1746 .
  9. Anna Maria Barbara Theijs, ged. Werchter 8.12.1749.
  10. Henricus 'Hendrik' Theijs, ged. Werchter 30.3.1753. Zie II-B.

II-A. Antony Thijs / Theijs / Thijze, ged. Werchter (bij Leuven, Belgie) 16.11.1735, zoon van Henricus Thijs en Maria Verbiest; woont te Kralingen in 1763. Anthony Thijs overleden (Prinsestraat J 203) Rotterdam 7.1.1801 en begraven 9.1.1801.
Huwt Kralingen 20.11.1763 Helena Uytenbroek, uit Hillegersberg. Geboren 9 dec.1745 te Moordrecht, dochter van Leendert Arisse Uittenbroek en Cunera Pieters Vermeulen. Overleden na 1804.
Kinderen bekend:

  1. Maria Theijs, ged. RK Kralingen (Rotterdam) 9.5.1764; getuigen: Henricus Thijs en Maria Verbiest. Maria Theys, uit Kralingen, huwt te Kralingen 25.11.1787 Nicolaas Verheul, geb. Pijnacker, wonende te Pijnacker.
  2. Cunera Theijs, ged. RK Kralingen 2.9.1765; getuige: Knira Vermeulen; begraven te Kralingen 15.11.1765 kind van Antonie Tysse.
  3. Leonardus Theijs, ged. RK Kralingen 3.12.1766; getuige Knira Vermeulen
  4. Cunera Theys, ged. RK Kralingen 1.4.1768; getuige Claes Uytenbroek. Cunera Theijssen / Thijs huwt RK Kralingen 16.2.1794 Godefridus Bohnen, afkomstig uit Echt. Kinderen: Magdalena Bohnen (ged. RK Kralingen 16.12.1794; getuigen: Leonardus Thijs en Magdalena Uytenbroek; huwt Rotterdam 5.5.1813 Arnoldus de Groot, geb. 19 jaar, uit Kralingen, zoon van Arnoldus de Groot en Adriana van Lishoud); Antonius Bohnen (ged. RK Kralingen 23.3.1796; getuigen: Antonius Thijs en Maria van Rekum); Maria Bohnen (ged. Rotterdam 27.4.1798; getuigen: Joannes Thijsz en Mietje Uytenbroek); Cornelia Bohnen (ged. Rotterdam 4.1.1800; getuigen: Henric Thijs en Cornelia Volbregt); Maria Bohnen (ged. RK Kralingen 4.7.1801; getuigen: Henric Thijs, Jacoba Snellaert en Lena Uytenbroek); Maria Bohnen (ged. Rotterdam 6.3.1804; getuigen: Antonius Thijs, Maria Uytenbroek en Helena Uytenbroek); Leonardus Bohnen (ged. RK Kralingen 27.10.1805; getuigen: Nicolaus Uytenbroek, Cornelia Volbrecht en Helena Uytenbroek); Jacoba Bonen (ged. RK Kralingen 21.1.1807; getuigen: Henricus Thijs, Jacoba Snellaert en Maria van Yperen); Leonardus Bohnen (ged. RK Kralingen 2.12.1809, getuigen: Antonius Thijs en Elisabeth Antonetta Wieman).
  5. Henricus Theijs, ged. RK Kralingen 28.2.1770; getuige Kniertje Vermeulen. Kind van Antonie Tysse overleden te Kralingen 20.9.1770.
  6. kind van Antonie Tysse begraven te Kralingen 5.10.1770.
  7. Leonardus Theijs, ged. RK Kralingen 25.1.1772; getuige: Marijtje de Heij. Zie III-A.
  8. Hendricus Theys, geb. en gedoopt RK Kralingen 4.8.1775; getuige: Ariaantje Volbregt . Zie III-B.
  9. Johannes Theijs, ged. RK Kralingen 11.9.1778; getuige: Hendrik Thijs en Elisabeth Thijs. Zie III-C.
  10. Antonius Theijs, ged. RK Kralingen 24.11.1779; getuigen: Claes en Maria Uytenbroek. Zie III-D.
  11. Petrus Theijs, ged. RK Kralingen 28.2.1781; getuigen Petrus (Leendertsz) Uytenbroek en Ariaantje Volbregt (echtelieden).
  12. Gerardus Theijs, ged. RK Kralingen 18.1.1787; getuigen: Gerardus Smolders (pastoor) en Maria Theijs.

II-B. Henricus Thijs / Theijs / Theijse, ged. Werchter, Vlaams-Brabant, Belgi� 30.3.1753, zoon van Henricus Thijs en Maria Verbist. Doopgetuige voor kind van Antony Theys in 1764.
Huwt Rotterdam 5.11.1780 Maria Uuittenbroek, uit Hillegersberg, wonende te Hillegersberg. Maria Uittenbroek, weduwe van Hendrik Thijssen, wordt begraven te Hillegersberg op 25.6.1810.
Kinderen bekend:

  1. Maria Thijs, ged. RK Rotterdam (Steiger) 9.10.1782; getuigen: Petrus Uuittenbroek (Wittenbroek) en Adriana Vollebregt.

III-A. Leonardus Thijssen, ged. RK Kralingen 25.1772, zoon van Antonius Theijs en Lena Uytenbroek.
Leonardus Thijs is doopgetuige voor kind van Cunera Thijs in 1794; en in 1809 voor kind van Henricus Thijssen.

III-B. Henricus Thijssen, timmerman, geboren en RK gedoopt in Kralingen 4.8.1775, zoon van Antony Thijssen uit Kralingen en Lena Uytenbroek. Wordt op 28.1.1802 geadmiteerd tot de stad Schiedam op cautie van Jacobus Snellaert en Joanna Geerlings, weduwe van Anthonij Snellaert. Overleden Schiedam 18.11.1842, 67 jaar, echtgenoot van Jacoba Maria Snellaert. Woonde op het Westvest te Schiedam.
Huwt, als geb. onder Kralingen en zoon van Anthony Thijssen, RK Schiedam 7.2.1802 Jacoba Maria Snellaert, geboren op 1 Mei 1779 in Schiedam, dochter van Jacobus Snellaert en Helena Verwaye. Getuigen bij RK Trouw: Maria Collignon en Maria Kemp. Overleden Schiedam 28.1.1850, 70 jaar, weduwe van Hendrik Theijs.
Kinderen bekend:

  1. Helena Antonia Thijssen, ged. RK Schiedam 3.4.1802; getuigen: Antonius Thijssen en Helena Verwaaye. Huwt Schiedam 8.6.1825 Nicolaas Gijsbertus Collignon, geb. Schiedam 2.6.1798. Helena Thijsen overlijdt te Delft 24.7.1852, oud 49 jaar, geb. Schiedam, dochter van Hendrik Thijsen en Jacoba Sneller, en echtgenote van Christiaan Mulder. Kinderen uit (1):
  2. Jacoba (Helena) Thijssen, ged. RK Schiedam 29.8.1803; getuigen: Jacobus Snellaert en Helena Uyttenbroek; overleden Rotterdam 17.1.1882, oud 78 jaar, weduwe van Simon van der Hoven. Huwt Rotterdam 3.8.1836 Simon van der Hoven, 32 jaar, uit Vlaardingen, zoon van Hendrik van der Hoven en Geertruida van Leeuwen. Kinderen bekend: Johanna Geertruida Petronella van der Hoven (geb. Rotterdam 1837; huwt Rotterdam 29.6.1864 Johannes Leonardus Starrenburg, geb. Leiden 1836, zoon van Johannes Starrenburg en Geetruida Wilhelmina de Man).
  3. Antonius Johannes Thijssen, geb. Schiedam 5.5.1805, ged. RK Schiedam 6.5.1805; getuigen: Joannes Snellaert en Anna Jacoba Verwaye. Overleden in Den Haag op 29 Oktober 1856. Zie IV-A.
  4. Joannes Thijssen, ged. RK Schiedam 16.9.1806; getuigen: Fredericus Boonen en Cornelia Thijssen.
  5. Gerardus Thijssen, ged. RK Schiedam 25.2.1809; getuigen: Leonardus Thijsse en Joanna Keetwinkel.
  6. Petrus Theijs, ged. RK Schiedam 28.10.1810; getuigen: Anthonius Theijs en Maria Wiemans. Zie IV-B.
  7. Henricus (Hendrik) Thijssen / Theijs, geb. Schiedam 3.12.1811; ged. RK Schiedam 3.12.1811; getuigen: Henricus Verwayen en Joanna Dries. Zie IV-C.
  8. Willem Thijsse, geb. Schiedam 16.5.1814; overleden Schiedam 9.6.1814.
  9. Jacobus Thijse, geb. Schiedam 6.6.1815; getuigen: Pieter Mas en Jochem Walrave. Zie IV-D.
  10. Johanna Thijse, geb. Schiedam 20.3.1817.
  11. Leonardus Thijse, geb. Schiedam 3.2.1819. Zie IV-E.
  12. Maria Jacoba Theijse, geb. Schiedam 23.12.1822; getuigen: Pieter Royers, 34 jaar, metselaarsknecht; Eduard Koning, 31 jaar, opperman.

III-C. Johannes Thijsse, ged. RK Kralingen 11.9.1778, zoon van Antonius Theijs en Lena Uytenbroek.

III-D. Antonius Theijs / Theijssen / Thijsse / Thijse, ged. RK Kralingen 24.11.1779, zoon van Antonius Theijs (Antonie Thijse) en Helena Uytenbroek (Uitenbroek). Overleden Rotterdam 17.6.1838, oud 58 jaar, echtgenoot van Maria Theresia Janssen en weduwnaar van Maria Elizabeth Antonetta Wieman.
Huwt (1) Rotterdam 26.4.1807 Maria Elisabeth Anthonetta Wieman, ged. RK Rotterdam 25.5.1778, dochter van Johannes Franciscus Antonius Wieman en Catharina Elizabeth Bonsipens; getuigen: Franciscus Arnoldus Wieman en Elizabeth Gossens. Overleden te Rotterdam 18.2.1822, oud 43 jaar oud, echtgenote van Anthony Theijs.
Kinderen bekend:

  1. Antonius Franciscus Theijs, tweeling, ged. RK Rotterdam (Steiger) 5.1.1808; getuigen: Antonius Wieman en Helena Uytenbroek. Antonij Thijs, kraamkind van Anthony Thijs overleden (Prinsestraat J 203) Rotterdam 8.1.1801.
  2. Johannes Fredericus Theijs, tweeling, ged. RK Rotterdam (Steiger) 5.1.1808; getuigen: Fredericus Boene en Catharina Elisabeth Bensibel.
  3. Catharina Elisabeth Theijs, ged. RK Rotterdam (Steiger) 9.9.1809; getuigen: Antonius Wieman en Cornelia Bone. Heeft dochter Maria Theijs / Theijse (geb. Rotterdam 7.2.1841; huwt (1) Rotterdam 11.8.1869 Wilhelmus Johannes van Buuren, 19 jaar, geb. Utrecht, zoon van Hendrik van Buuren en Johanna Hendrica van Sichem; kinderen: Johanna Wilhelmina van Buuren, geb. Rotterdam 18.12.1869. Huwt (2) Rotterdam 7.2.1872 Franciscus Groenewegen, 33 jaar, geb. Bergschenhoek, zoon van Arie Groenewegen en Maria van Vliet; kinderen:); heeft 2e dochter Helena Machtilde Theijs (geb. Rotterdam 11.5.1844); heeft 3e dochter Helena Machtilda Theijs (geb. Rotterdam 25.4.1847).
  4. Magdalena Jacoba Theijs, geb. Rotterdam 29.10.1811. Overleden Rotterdam 17.12.1811, oud 6 weken.
  5. Anthonie Leonardus Theijs, geb. Rotterdam 12.11.1812. Overleden Rotterdam 13.12.1812, oud 4 weken.
  6. doodgeboren zoon, overleden Rotterdam 12.3.1814.
  7. Maria Catharina Theijs, geb. Rotterdam 4.5.1815; overleden Rotterdam 29.5.1883. Huwt Rotterdam 9.3.1842 Johannes Eijsbroek, 26 jaar, geb. Rotterdam, zoon van Gerritje Eijsbroek (vader niet vermeld). Kinderen: Geertruida Eijsbroek (geb. Rotterdam 10.7.1842; overleden Rotterdam 23.6.1843); Geertruida Eijsbroek (geb. Rotterdam 27.11.1843); Antonius Eijsbroek (geb. Rotterdam 27.7.1845; huwt Rotterdam 9.10.1872 Catharina Fransiska van Raamsdonk, 32 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Adrianus van Raamsdonk en Johanna Maria Theresia de Bock); Johannes Eijsbroek (geb. Rotterdam 13.3.1847); Johannes Gerardus Eijsbroek (geb. Rotterdam 11.1.1849); Maria Elisabeth Anthoinetta Eijsbroek (geb. Rotterdam 21.6.1850; huwt Rotterdam 4.8.1875 Antonius Nicolaas Lokkerbol, 26 jaar, geb. Rotterdam, zoon van Wilhelmus Petrus Lokkerbol en Metje Laurens); Helena Machtilda Eijsbroek (geb. Rotterdam 24.12.1855); Gerardus Johannes Eijsbroek (geb. Rotterdam 22.3.1858).
  8. Helena Magtilda Theijs, geb. Rotterdam 10.5.1821. Overleden Groningen 28.8.1891, oud 70 jaar, weduwe van Hans Jacob Schlieker. Huwt Rotterdam 14.5.1845 Hans Jacob Schlieker, 34 jaar, geb. Hiddensee, Pruisen, zoon van Joachim Anders Schlieker en Maria Bouten. Kinderen: Jacob Andreas Schlieker (geb. Rotterdam 9.9.1848; huwt Rotterdam 29.9.1869 Cornelia de Baare, 18 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Joanna de Baare (vader niet vernoemd)).

Huwt (2) Rotterdam 31.7.1822 Maria Theresia Janssen, geb. Zeddam, 27 jaar, dr v Petrus Josephus Janssen en Joanna Hendrica Kreeft.
Kinderen bekend:

  1. Anthonetta Theijs, geb. Rotterdam 22.6.1823. Huwt Rotterdam 29.4.1863 Joannes van Gaalen, 38 jaar, geb. Berchem, zoon van Peter van Gaalen en Joanna van Heumen. Kinderen: Maria Theresia Jacoba van Gaalen (geb. Rotterdam 6.5.1864); Johannes van Gaalen (geb. Rotterdam 19.4.1867).
  2. Pieter Coenradus Theijs, geb. Rotterdam 14.3.1825. Zie IV-F.
  3. Johannes Laurens Theijs, geb. Rotterdam 20.9.1826; overleden Rotterdam 13.8.1833, oud 6 jaar, 10 maanden en 22 dagen.
  4. Jacoba Theijs, geb. Rotterdam 6.1.1829; overleden Rotterdam 20.2.1881. Heeft dochter Maria Theresia Jacoba Theijs (geb. Rotterdam 26.9.1862); heeft zoon Wouterus Theijs (geb. Rotterdam 15.9.1863). Huwt Rotterdam 28.12.1864 Henricus Werelts, 31 jaar, geb. Made en Drimmelen, zoon van Petronella Werelts (vader niet vernoemd); overleden Rotterdam 11.2.1879. Kinderen: Antonie Werelts (geb. Rotterdam 2.10.1865); Antonius Henricus Werelts (geb. Rotterdam 19.12.1866); Antonetta Werelts (geb. Rotterdam 29.3.1869); Antonetta Werelts (geb. Rotterdam 11.5.1871).
  5. Fredericus Theijs, geb. Rotterdam 15.6.1831; overleden te Rotterdam 27.2.1833, oud 1 jaar, 8 maanden en 12 dagen.
  6. Fredericus Thijse, geb. Rotterdam 1834. Zie IV-G.
  7. Woutherus Theijs / Thijsse, geb. Rotterdam 1837. Zie IV-H.

IV-A. Anthony Johannes Thijssen, steenhouwer, geboren in Schiedam op 5 Mei 1805, gestorven in Den Haag op 29 Oktober 1856, oud 51 jaar. Zoon van Henricus Thijssen en Jacoba Maria Snellaert, wonende in Schiedam. Als hij huwt woont hij net in Delft, maar daarvoor in Den Haag.
Wonen in 1839 op de (huidige) Nieuwe Langendijk no. 42 te Delft. Weduwe Alida Koning-Prinse, dan 64 jaar oud (geb. in 1775 te Egchelt, bij Tiel) woont dan bij hen in; zij sterft te Den Haag op 28.3.1863, oud 88 jaar. Wonen in Den Haag in 1845-50, wijk L, Nieuwe Haven nr 308 (nu 161) en later op de Z.O.Buitensingel 103.
Huwt Den Haag 5.11.1834 Elisabeth Sophia Ludovica Koning, winkelierster, geboren op 21 April 1804 in Den Haag, dochter van Johannes Konig, uit Maastricht, en Alida Prinse, uit Egchelt, Thiel. Overleden Den Haag 28.2.1865.
Kinderen :

  1. Alida Henrica Thijssen, geboren in Delft op 9 Augustus 1835.
  2. Elisabeth Hendrika Thijssen, geboren in Delft op 28 September 1836, gestorven in Den Haag op 16 Mei 1910, gehuwd Godefridus Wilhelmus van Agthoven (geboren op 23 Oktober 1837 in Utrecht en gestorven op 23 December 1911 in Den Haag, zoon van Godefridus van Agthoven en Maria Katharina Jordans). Zij had 6 kinderen
  3. Anthonie Johannes Jacobus Thijssen, geboren in Delft op 12 Oktober 1837. Zie V-A.
  4. Jacobus Marinus Thijssen, geboren in Delft op 19 December 1838, gestorven in Delft op 28 Mei 1839.
  5. Jacobus Marinus Thijssen, geboren in Delft op 8 Februari 1840, gestorven in Antwerpen (B) op 29 Oktober 1876, steenhouwer, gehuwd met Nathalie De Raedt. (Aantekeningen : Bij zijn overlijden woonde hij in Antwerpen, Belgie. De aangifte van overlijden in Delft is geschied op 15.3.1877. Hij was weduwnaar). Timmerman in Den Haag in 1870, uit Delft gekomen op 23.1.1860. Vertrekt op 9.11.1868 naar Antwerpen.
  6. Leonardus Johannes Thijssen, geboren in Delft op 12 Mei 1841, gestorven in Delft op 2 September 1841.
  7. Johanna Helena Thijssen, geboren in Delft op 1 December 1842.

IV-B. Petrus Theijs, kleermaker, geb. Schiedam 28.10.1810, zoon van Henricus Theijs en Jacoba Maria Snellaert.
Huwt (1) Maria van Leeuwen, overleden voor 1870.
Kinderen uit (1):

  1. Johanna Jacoba Theijs, geb. Lisse 7.10.1838.
  2. Hendricus Gerardus Theijs, geb. Lisse 26.10.1839.
  3. Anna Maria Theijs, geb. Lisse 28.12.1842.
  4. Elisabeth Theijs, geb. Lisse 3.2.1844.

Huwt (1) Schoten 7.10.1874 Henderika Frederika Wieneker, geb. Haarlem, oud 46 jaar, dochter van Hendrik Fredrik Wieneker en Susanna Maria Brunott, en weduwe van Jacobus Klaassen.

IV-C. Hendrik Theijs, ambtenaar Rijskbelasting (1846-1863), geb. Schiedam 3.12.1811, zoon van Henricus Theijs en Jacoba Maria Snellaert. Overleden Woerden 28.8.1884. [7]
Huwt (1) Chaam 5.9.1846 Maria Soethout, geb. Chaam 11.11.1824, dochter van Johannes Soethout en Anna van de Water. Overleden Overschie 26.8.1851.
Kinderen bekend:

  1. Berdina Adriana Theijs, geb. Pijnacker 9.12.1846.

Huwt (2) Zuid-Beijerland 11.3.1853 Isabella Zoethout, geb. Princenhage 9.3.1823, dochter van Johannes Christiaan Soethout en Cornelia van de Water. Overleden Woerden 27.6.1896.
Kinderen uit (2):

  1. Johannes Christiaan Soethout Theijs, geb. Delfshaven 20.9.1860. Zie V-B.

IV-D. Jacobus Thijse, molenaarsknecht / kolenmeter, geb. Schiedam 6.6.1815, zoon van Hendrik Thijse en Jacoba Snellaert. Woont in 1841 in de Noordmolenstraat F-320 te Schiedam. Overleden Schiedam 1.4.1871, echtgenoot van Maria Huizer.
Huwt Schiedam 4.4.1839 Maria Huizer, 20 jaar, geb. 4.2.1819, dochter van Maarten (?) Huizer en Johanna Margaretha Breeveldt (?)
Kinderen:

  1. Hendrik Jacobus Theijse, geb. Schiedam 30.6.1839. Zie V-C.
  2. Nicolaas Thijse, geb. Schiedam 14.10.1841. Zie V-D.
  3. Jacobus Leonardus Theijse, geb. Schiedam 19.2.1844.
  4. Johannes Wilhelmus Thijse, geb. Schiedam 26.10.1846. Zie V-E.
  5. Leonardus Thijse, geb. Schiedam 15.12.1848. Zie V-F.
  6. Bernardus Hermanus Hendricus Thijse, geb. Schiedam 4.10.1850.
  7. Anna Margaretha Thijse, geb. Schiedam 5.3.1852. Overleden Schiedam 23.7.1853.
  8. Anna Margaretha Thijse, geb. Schiedam 11.12.1854. Overleden Schiedam 19.2.1856.
  9. Anna Margaretha Maria Thijse, geb. Schiedam 3.9.1856. Overleden Schiedam 31.8.1857.
  10. Lambertus Thijse, geb. Schiedam 18.11.1857. Zie V-G.
  11. Johannes Thijse, geb. Schiedam 3.10.1859. Overleden Schiedam 12.7.1860.
  12. Maria Jacoba Thijse, geb. Schiedam 2.4.1861; overleden Utrecht 2.6.1945, weduwe van Carel Hutten. Huwt Rotterdam 13.1.1910 Carel Hutten, 50 jaar, geb. Boxmeer, zoon van Johannes Hutten en Anna Maria Verblakt; overleden Utrecht 4.9.1929, oud 70 jaar.

IV-E. Leonardus Thijse, verschieter, ged. Schiedam 3.2.1819, zoon van Hendrik Thijse en Jacoba Maria Snellaert. Overleden Schiedam 7.8.1867, oud 48 jaar, echtgenoot van Johanna Cornelia Huizer. Wonen in Schiedam, Kethelstraat wijk A nr. 69 in 1852. Wonen aan de Nieuwe Haven, wijk G nr. 201 te Schiedam.
Huwt Schiedam 3.4.1845 Johanna Cornelia Huizer, geb. Schiedam 29.3.1824, dochter van Nicolaas Huizer en Anna Margaretha Breve, beiden uit Schiedam.
Kinderen:

  1. Hendricus Jacobus Theijse, geb. Schiedam 16.2.1846.
  2. Anna Margaretha Theijse, geb. Schiedam 22.6.1848. Huwt Schiedam 1.6.1870 Mattheus Laurentius Honerlagengrete, geb. Schiedam 10.8.1846, zoon van Johannes Honerlagengrete en Cornelia Dijkstal.
  3. Johanna Cornelia Theijse, geb. Schiedam 22.3.1850.
  4. Helena Theijse, geb. Schiedam 16.2.1852.
  5. Jacobus Thomas Theijse, geb. Schiedam 21.12.1853.
  6. Catharina Maria Johanna Theijse, geb. Schiedam 26.7.1855.
  7. Maria Anna Cornelia Theijse, geb. Schiedam 29.4.1857.
  8. Geertruida Petronella Theijse, geb. Schiedam 10.6.1858.
  9. Marie Jacobus Leonardus Theijse, geb. Schiedam 23.2.1860. Overleden Gilze en Rijen 1.1.1932. [genlias]
  10. Leonard Johan Theijse, geb. Schiedam 8.7.1862.
  11. Anna Maria Theijse, geb. Schiedam 10.9.1863.

IV-F. Pieter Coenradus Theijs, geb. Rotterdam 14.3.1825, zoon van Anthonie Theijs en Maria Theresia Janssen.
Huwt Rotterdam 19.8.1857 Antonia Fr�be, 26 jaar, geb. Culenborg, dochter van Johannes Fr�be en Jannigje de Weerd.
Kinderen:

  1. Johanna Cornelia Theijs, geb. Rotterdam 22.4.1858.
  2. Petrus Antonius Theijs, geb. Rotterdam 16.7.1859.
  3. Maria Theresia Theijs, geb. Rotterdam 30.9.1860. Huwt Pieter van Campenhout. Kinderen: Johan van Campenhout (geb. Rotterdam 11.9.1884; was eerst Johan Theijs genoemd, maar op 22.1.1885 door ouders erkend); Petrus Coenradus van Campenhout (geb. Rotterdam 17.10.1885; huwt Rotterdam 2.10.1912 Neeltje van der Graaf, 26 jaar, geb. Nieuwer Amstel, dochter van Gijsbert van der Graaf en Helena Cornelia van Lieshout); Antonia Johanna van Campenhout, geb. Rotterdam 17.6.1887, huwt Rotterdam 5.11.1919 Harm Herns, 57 jaar, geb. Lemmer, zoon van Albertje Pieters Herns); Johanna van Campenhout, geb. Rotterdam 13.4.1889, huwt Rotterdam 21.6.1911 Petrus Biemans, 22 jaar, geb. Made en Drimmelen, zoon van Adriaan Biemans en Alida Kramers); Maria Catharina van Campenhout (geb. Rotterdam 31.12.1890; huwt Rotterdam 17.12.1913 Lambertus Kwarten, 26 jaar, geb. Maastricht, zoon van Hendrikus Kwarten en Anna Maria Vossen); Antonius Jacobus van Campenhout (geb. Rotterdam 13.12.1892); Cornelis Johannes van Campenhout (geb. Rotterdam 29.11.1894); Jacobus van Campenhout (geb. Rotterdam 12.11.1896, huwt Rotterdam 11.10.1922 Neeltje Wittebol, 17 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Petrus Philippus Wittebol en Neeltje Huisman); Johannes Hendrikus van Campenhout (geb. Rotterdam 1900, huwt Rotterdam 16.7.1924 Hendrika Johanna Hutteman, 20 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Johan Pieter Hutteman en Maria Putter); Franciscus van Campenhout (geb. Rotterdam 1903, huwt Rotterdam 20.4.1921, Johanna Catharina Hoogerwerf, 17 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Adrianus Cornelis Franciscus Hoogerwerf en Johanna Maria van Asten).
  4. Johanna Theijs, geb. Rotterdam 14.1.1863.
  5. Johannes Fredericus Theijs, geb. Rotterdam 7.7.1864.
  6. Johannes Fredericus Theijs, geb. Rotterdam 22.6.1865.
  7. Petrus Coenradus Theijs, geb. Rotterdam 16.11.1866.
  8. Maria Johanna Theijs, geb. Rotterdam 24.4.1868.
  9. Alida Maria Cornelia Theijs, geb. Rotterdam 14.8.1870.
  10. Petronella Maria Theijs, geb. Rotterdam 13.2.1874. Overleden Rotterdam 10.12.1874.

IV-G. Fredericus Thijse, geb. Rotterdam 1834, zoon van Anthonius Thijse en Maria Theresia Jansen. Overleden Wassenaar 29.4.1883, oud ongeveer 50 jaar.
Huwt Rotterdam 25.2.1857 Alida Maria Cornelia Wijnen / Wijnans, 22 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Johannes Michiel Wijnen en Johanna Sophia Leneffers.
Kinderen:

  1. Antonius Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 22.4.1857. Zie V-H.
  2. Johanna Sophia Thijse, geb. Rotterdam 18.4.1859.
  3. Johannes Machiel Thijse, geb. Rotterdam 8.6.1860. Zie V-I.
  4. Friederikus Wilhelmus Thijse, geb. Rotterdam 14.5.1862.

IV-H. Woutherus Theijs / Thijsse, geb. Rotterdam 1837, zoon van Anthonie Theijs en Maria Theresia Janssen. Overleden Rotterdam 20.9.1889, oud 55 jaar.
Huwt Rotterdam 21.9.1864 Johanna Carolina Vermuele Minkwit, 28 jaar, geb. Delft, dochter van Willem Vermuele Minkwit en Hermina van Ewijk.
Kinderen:

  1. Antonie Wilhelmus Theijs, geb. 17.5.1865 Rotterdam. Zie V-J.
  2. Frederikus Theijs, geb. Rotterdam 18.7.1866.
  3. Hermina Theijs, geb. Rotterdam 18.7.1868. Huwt Rotterdam 27.2.1895 Hendrik Christiaan Emmerij, 26 jaar, geb. Fort Bath, zoon van Johan Hendrik Emmerij en Christina Johanna Geronk Fovel. Kinderen: Christiaan Johan Hendrik Emmerij (geb. Rotterdam 27.9.1895); Christiaan Hendrik Emmerij (geb. Rotterdam 16.2.1897, huwt Rotterdam 22.4.1925 Maaike Jozina Andeweg, 28 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Jacon Andeweg en Gepke Christina Bos); Hendrik Herman Emmerij (geb. Rotterdam 16.7.1898, huwt Rotterdam 20.9.1922 Neeltje Kaptein, 28 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Marinus Kaptein en Adriana van Rijn); Louis Johan Hendrik Emmerij (geb. Rotterdam 20.2.1900; overleden Dachau, Duitsland 4.5.1945, echtgenoot van Elisabeth Susanna de Logo. Drukker van De Waarheid (Rotterdam), werd op 18 oktober 1942 gearresteerd en overleed op 4 mei 1945 in kamp Dachau. Zie : Februaristaking.
  4. Wilhelmus Theys, geb. Rotterdam 1.9.1870. Zie V-K.
  5. Johanna Carolina Theijs, geb. Rotterdam 6.11.1872. Huwt Rotterdam 19.5.1897 (gescheiden R'dam 25.3.1926) Willem Jansen, 22 jaar, geb. Rotterdam, zoon van Willem Jansen en Johanna Francisca van den Brink. Kinderen: Willem Jansen (geb. Rotterdam 2.11.1897); Woutherus Jansen (geb. Rotterdam 1900; huwt Rotterdam 29.1.1919 Johanna Suur, 17 jaar, geb. Schoonhoven, dochter van Cornelis Suur en Bartha Margaretha Hardenbol); Johanna Cornelis Jansen (geb. Rotterdam 1902, huwt Rotterdam 2.8.1922 Hendrika Maria Talle, 18 jaar , geb. Rotterdam, dochter van Theodorus Lourentiius Jacobus Talle en Francisca Maria Mooijman); Johanna Francisca Jansen (geb. Rotterdam 1903, huwt Rotterdam 14.9.1921 Aart van den Ende, 23 jaar, geb. Rotterdam, zoon van Aart van den Ende en Catharina Johanna van der Voort); . .
  6. Woutherus Theijs, geb. Rotterdam 16.9.1874. Overleden Rotterdam 13.1.1876, oud 16 maanden.
  7. Woutherus Theijs, geb. Rotterdam 9.12.1876.
  8. Maria Theresia Theijs, geb. Amsterdam 1879. Huwt Rotterdam 25.2.1914 Abraham Cornelis Hablous, 36 jaar, geb. Rotterdam, zoon van Jacobus Nicolaas Carolus Hablous en Wilhelmina Johanna Burgmans.

V-A. Anthonie Johannes Jacobus Thijssen, timmerman, geb. Delft 12.10.1837, zoon van Anthony Johannes Thijssen en Elisabeth Ludovica Sophia Koning. Woont op Westeinde 247b, Den Haag in 1877. Later (1895) op de Roggeveenstraat 124. Vertrekt op 27.9.1905 naar Naaldwijk, het St.Martinus Gesticht. Overleden Naaldwijk 16.6.1922, oud 84 jaar, weduwnaar.
Huwt (1) Den Haag 17.8.1864 Alida Elisabeth Petronella Meershoek, geb. Den Haag 17.6.1836, 28 jaar, dochter van Leonardus Meershoek en Cornelia Matla; overleden Den Haag 2.12.1875.
Kinderen:

  1. Alida Elisabeth Helena Thijssen, geb. Den Haag 28.7.1865.
  2. Cornelia Helena Maria Thijssen, geb. Den Haag 25.2.1867; overleden Den Haag 2.7.1867.
  3. Antonius Petrus Jacobus Thijssen, geb. Den Haag 15.10.1868; overleden Den Haag 9.2.1869.
  4. Catharina Johanna Pieternella Thijssen, geb. Den Haag 29.11.1870. Nog vernoemd in 1895.
  5. Antonius Willibrordus Josephus Thijssen, geb. Den Haag 31.3.1873. Vertrekt op 30.6.1896 naar Utrecht.
  6. Willibrordus Jacobus Ignatius Thijssen, geb. Den Haag 25.11.1875. Vertrekt op 4.5.1896 naar Utrecht.

Huwt (2) Den Haag 24.10.1877 Margaretha Ingena van Reijn, 43 jaar, geb. Rijswijk 2.9.1834, dochter van Johannes van Reijn en Yda Mouthaan, beiden overleden.

V-B. Johannes Christianus Theijs, vermoedelijk geb. Delfshaven 20.9.1860 als zoon van Hendrik Theijs en Isabella Soethout.
Huwt Anna Maria Wesker, geb. Amsterdam, dochter van Hermanus Andreas Wesker en Maria Elizabeth van Hooff. Overleden Monster 15.10.1926, oud 63 jaar, weduwe van Johannes Christianus Theijs.

V-C. Hendrik Jacobus Theijse, geb. Schiedam 30.6.1839, zoon van Jacobus Theijse en Maria Huizer.
Huwt Schiedam 22.2.1865 Sophia Gallas, geb. Schiedam 4.12.1843, dochter van Philippus Gallas en Agatha Paulus.
Kinderen:

  1. Maria Jacoba Theijse, geb. Schiedam 27.2.1865.
  2. Agatha Theijse, geb. Schiedam 25.4.1866. Huwt Schiedam 25.7.1888 Cornelis Hersbach, geb. Oud en Nieuw Matenesse 7.12.1862, zoon van Pieter Hersbach en Maria Vonk.
  3. Jacobus Hendricus Thijse, geb. Schiedam 6.1.1869.
  4. Johanna Christina Thijse, geb. Schiedam 15.4.1870.
  5. Maria Jacoba Thijse, geb. Schiedam 1.7.1871. Huwt Schiedam 8.6.1898 Franciscus van der Stap, geb. Schiedam 29.11.1873, zoon van Cornelis van der Stap en Catharina Hassing.
  6. Philippus Hendricus Thijse, geb. Schiedam 17.1.1874.

V-D. Nicolaas Thijse, brandersknecht, geb. Schiedam 14.10.1841, zoon van Jacobus Thijse en Maria Huizer.
Huwt Schiedam 29.9.1875 Antonia Petronella van der Klink, geb. Schiedam 5.11.1857, dochter van Casparus van der Klink en Petronella Groenewegen.
Kinderen:

  1. Jacobus Thijse, geb. Schiedam 23.8.1876.
  2. Petronella Thijse, geb. Schiedam 3.8.1878.
  3. Maria Petronella Thijse, geb. Schiedam 15.12.1879. Huwt Rotterdam 28.11.1917 Charles Louis van Hove, 51 jaar, geb. Stekene, Belgi�, zoon van Isodore Marc van Hove en Marie Louise Janssens.
  4. Casparus Lambertus Thijse, geb. Rotterdam 3.4.1889. Zie VI-A.
  5. Jacobus Thijse, geb. Rotterdam 10.3.1891. Zie VI-B.
  6. Petronella Maria Thijse, geb. Rotterdam 7.6.1892.

V-E. Johannes Wilhelmus Thijse/Thijssen, steenhouwer, geb. Schiedam 26.10.1846, zoon van Jacobus Thijse en Maria Huizer.
Huwt Den Haag 17.8.1870 Elisabeth Maria Bos, geb. Den Haag 6.4.1842.
Kinderen:

  1. Maria Thijse, geb. Den Haag 1871; overleden Rotterdam 7.1.1875, oud 3 jaar.
  2. Adriana Johanna Thijssen, geb. Den Haag 5.10.1873.
  3. Jacobus Johannes Thijssen, geb. Den Haag 14.4.1876; overleden Den Haag 16.11.1887.
  4. Johanna Helena Thijssen, geb. Den Haag 29.7.1878.
  5. Wilhelmus Marinus Thijssen, geb. Den Haag 13.2.1881.

V-F. Leonardus Thijse, geb. Schiedam 15.12.1848, zoon van Jacobus Thijse en Maria Huizer. Overleden Rotterdam 10.8.1889, oud 40 jaar, gehuwd met Alida Peters.
Huwt Rotterdam 1.2.1886 Alida Peters, 57 jaar , geb. Kethel en Spaland, dochter van Arend Peters en Gijsje van Zanten.

V-G. Lambertus Thijse, geb. Schiedam 18.11.1857, zoon van Jacobus Thijse en Maria Huizer. Overleden Utrecht 4.11.1931, weduwnaar van Ida Hermina Jacoba Bruns.
Huwt Rotterdam 7.2.1912 Yda Hermina Jacoba Bruens, 44 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Jasper Hendrik Marie Bruens en Cornelia Maria Fontein.

V-H. Antonius Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 22.4.1857, zoon van Fredericus Thijse en Alida Maria Cornelia Wijnen.
Huwt Rotterdam 16.2.1881 Elizabeth Wilhelmina Mank, 21 jaar, geb. Rotterdam 25.2.1859, dochter van Antonie Mank en Cornelia Hille
Kinderen:

  1. Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 13.5.1883. Overleden Rotterdam 21.10.1884, oud 17 maanden.
  2. Cornelia Thijse, geb. Rotterdam 5.7.1884. Huwt Rotterdam 7.3.1912 Jakob Mulder, 28 jaar, geb. Almelo, zoon van Fokko Mulder en Geertruida Hendrika Ziegeler.
  3. Alida Maria Cornelia Thijse, geb. Rotterdam 21.3.1886. Huwt Rotterdam 5.9.1907 Wilhelmus Joris Antonius Berkel, 25 jaar, geb. Schiedam, zoon van Wilhelmus Antonius Berkel en Maartje Groenendaal.
  4. Antonius Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 27.6.1887. Overleden Rotterdam 13.10.1890, oud 3 jaar.
  5. zoon overleden te Rooterdam 31.7.1889, oud 0 jaar.
  6. Elisabeth Johannna Wilhelmina Thijse, geb. Rotterdam 11.7.1890. Huwt Rotterdam 7.3.1912 Petrus Josephus Christianus Palms, 24 jaar, geb. Rotterdam, zoon van Cornelis Thomas Palms en Sara Rustenburg.
  7. Hendrika Antonia Thijse, geb. Rotterdam 24.11.1891.
  8. Antonius Johannes Michiel Thijse, geb. Rotterdam 8.3.1893.
  9. Cornelia Adriana Thijse, geb. Rotterdam 6.9.1894.
  10. Josephine Elizabeth Wilhelmina Thijse, geb. Rotterdam 27.2.1897.

V-I. Johannes Machiel Thijse, geb. Rotterdam 8.6.1860, zoon van Fredericus Thijse en Alida Maria Cornelia Wijnen.
Huwt Rotterdam 13.9.1882 Helena Adriana Houben, 22 jaar, geb. Rotterdam 15.5.1860, dochter van Johannes Hendricus Houben en Engelina Jacoba Nieuwenhout.
Kinderen:

  1. Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 23.2.1883. Zie VI-C.
  2. Engelina Jacoba Thijse, geb. Rotterdam 1.3.1884. Overleden Rotterdam 11.8.1884, oud 5 maanden.
  3. Alida Maria Cornelia Thijse, geb. Rotterdam 16.4.1885. Huwt Rotterdam 19.1.1905 Johan van Heel, 22 jaar, geb. Rotterdam, zoon van Jan van Heel en Maria van Buurden. Kinderen: Maria van Heel (geb. Rotterdam 1905; huwt Rotterdam 2.6.1926 Adrianus Cornelis van Riet, 24 jaar, geb. Utrecht, zoon van Adrianus van Riet en Petronella Margaretha Rademaker).
  4. Johannes Machiel Thijse, geb. Rotterdam 3.12.1886. Zie VI-D.
  5. Wilhelmina Thijse, geb. Rotterdam 15.2.1889. Huwt Rotterdam 15.12.1909 Jan Hendrik Walbeek, 25 jaar, geb. Tiel, zoon van Jan Hendrik Walbeek en Margaretha Jacomina van den Hurk.
  6. Antonius Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 20.9.1895. Zie VI-E.
  7. Helena Adriana Maria Thijse, geb. Rotterdam 1899. Huwt Rotterdam 9.6.1926 Pieter Bossers, 29 jaar, geb. Amsterdam, zoon van Pieter Bossers en Elizabeth Boom.

V-J. Antonie Wilhelmus Theijs, geb. Rotterdam 17.5.1865, zoon van Woutherus Theijs en Johanna Carolina Vermuele Minkwit.
Huwt Rotterdam 14.8.1895 Johanna Engelina de Laat, 26 jaar, geb. Tilburg, dochter van Johannes Cornelis de Laat en Gerarda van Berkel.

V-K. Wilhelmus Theijs, geb. Rotterdam 1.9.1870, zoon van Woutherus Theijs en Johanna Carolina Vermeule Minkwit.
Huwt Rotterdam 2.9.1891 Anna Margaretha Jacoba Westphal, 20 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Philippus Johannes Westphal en Mietje Keesje.
Kinderen:

  1. Johanna Carolina Theijs, geb. Rotterdam 9.7.1892. Huwt Rotterdam 1.3.1923 Louis van Zanten, 47 jaar, geb. Nijmegen, zoon van Marcus van Zanten en Mietje Kan.
  2. Philippus Johannes Theijs, geb. Rotterdam 6.9.1893. Zie VI-F.
  3. Barbara Theijs, geb. Rotterdam 25.8.1895.
  4. Barbara Theijs, geb. Rotterdam 29.4.1897.
  5. Wilhelmus Theijs, geb. Rotterdam 1899. Zie VI-G.

VI-A. Casparus Lambertus Thijse, geb. Rotterdam 3.4.1889, zoon van Nicolaas Thijse en Antonia Petronella van der Klink.
Huwt Rotterdam 12.6.1912 Mathilda Maria Velthove, 21 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Hendrik Velthove en Maartje Tertolen.

VI-B. Jacobus Thijse, geb. Rotterdam 10.3.1891, zoon van Nicolaas Thijse en Antonia Petronella van der Klink.
Huwt Rotterdam 3.9.1913 Hendrika Breuer, 22 jaar, geb. Altona, Pruisen, dochter van Johann Peter Breuer en Christina Deutro.

VI-C. Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 23.2.1883, zoon van Johannes Machiel Thijse en Helena Adriana Houben. Overleden 8.2.1945. [5]
Huwt Rotterdam 28.6.1905 Anna Catharina Haas, 22 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Adam Haas en Anna Eijken.
Huwelijk is kinderloos gebleven. [5]

VI-D. Johannes Machiel Thijse, geb. Rotterdam 3.12.1886, zoon van Johannes Machiel Thijse en Helena Adriana Houben.
Huwt Rotterdam 4.5.1910 Anna Maria Roodbol, 24 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Hendrikus Jacobus Roodbol en Johanna Susanna Dries.
Kinderen: [5][12]

  1. Johannes Machiel Thijse, geb. 2.2.1911. Zie VII-A.
  2. Henk Thijse, jong overleden
  3. Johanna Thijse, geb. 29.3.1916.
  4. Leonardus Thijse.
  5. Maria Thijse.
  6. Gerardus Thijse, op 18 jarige leeftijd overleden.
  7. Frits Thijse, overleden aan de griepepidemie.
  8. Frits Thijse.

VI-E. Antonius Frederikus Thijse, geb. Rotterdam 20.9.1895, zoon van Johannes Machiel Thijse en Helena Adriana Houben. Overleden 26.2.1936. [5]
Huwt Rotterdam 14.1.1920 Cornelia Kloos, 25 jaar, geb. Rotterdam 5.12.1894, dochter van Simon Petrus Kloos en Cornelia Happee. Overleden 19.3.1969. [5]
Kinderen: [5]

  1. Helena Adriana Thijse, geb. 23.5.1920. Huwt Rotterdam 13.6.1942 C.A. Akkerman. Kinderen: Antoinette Frederika Akkerman (geb. 3.5.1946; huwt Ton Kok).
  2. Cornelia Antonia Frederika Thijse, geb. 10.4.1921; overleden 9.8.1985, oud 64 jaar. Huwt J.H. van Dalen.
  3. Coby Thijse is slechts 9 maanden oud geworden.
  4. Johannes Michael (Machiel) Thijse, geb. 26.7.1926. Zie VII-B.

VI-F. Philippus Johannes Theijs, geb. 1894, zoon van Wilhelmus Theijs en Anna Margaretha Jacoba Westphal.
Huwt Rotterdam 28.8.1924 Anna Maria van Vliet, 28 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Dirk van Vliet en Anna Maria Krouwer.

VI-G. Wilhelmus Theijs, geb. Rotterdam 1899, zoon van Wilhelmus Theijs en Anna Margaretha Jacoba Westphal.
Huwt Rotterdam 13.8.1924 Maria Bijleveld, 26 jaar, geb. Rotterdam, dochter van Wilhelmus Johannes Bijleveld en Cornelia van Dijk.

VII-A. Johannes Machiel Thijse, geb. 2.2.1911, zoon van Joannes Machiel Thijse en Anna Maria Roodbol. [12]
Huwt Wilhelmina Elisabeth Cornelia van der Wouden, geb. 30.8.1917.
Kinderen: alle drie in leven.

VII-B. Johannes Michael Thijse, geb. 26.7.1926, zoon van Antonius Frederikus Thijse en Cornelia Kloos. Overleden in Australie 2.2.2005, oud 78 jaar. [5]
Gehuwd. Drie dochters. Kleinkinderen.

Bronnen:
[1] familysearch.org
[2] GA Schiedam
[3] GA Rotterdam
[4] ARA Den Haag
[5] gegevens Ton Kok / [http://home.wxs.nl/~hemelop/part.htm]
[6] GENLIAS
[7] Stamboom Soethout. [http:// home.hccnet.nl/l.soethout/stamboom/stamboom/groep103.html#p277]
[8] GA Den Haag
[9] gegevens van de Hr. C. Van Cleynenbreugel uit Rijksarchief, Leuven, Belgi�.
[10] gegevens [http://gw.geneanet.org/index.php3?b=kurt6]
[11] gegevens Wim Vandersloten [http://vandersloten.be/wrw/index.htm]
[12] gegevens Anja Thijse.

Homepage    Voor aanvullingen of correcties: e-mail Frans van Agthoven